Evente

Tirana është kthyer në një qendër të njohur për evente të mëdha duke tërhequr mjaft artistë të huaj. Është një qytet me një rini energjike.  Këngëtarë të famshëm si Dua Lipa, Anastasia, John Newman, Bebe Rexha and Rita Ora kanë përformuar në sheshet e Tiranës, duke dhuruar spektakël. 

Nëse doni të postoni eventet tuaja, regjistrohuni në këtë link

Festa e Fergesës

29.07.2019
Kalaja e Tiranës

Festa e Fërgesës te Kalaja e Tiranës

13.07.2021
Kalaja e Tiranës

Dasëm ne Kala

23.06.2023 - 24.06.2023
Kalaja e Tiranës

Letërsia kineze për fëmijë në shqip

13.11.2020
Kalaja e Tiranës

Nuk ka evente per kete kategori.

Hiqi filtrat

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies