Evente

Tirana është kthyer në një qendër të njohur për evente të mëdha duke tërhequr mjaft artistë të huaj. Është një qytet me një rini energjike.  Këngëtarë të famshëm si Dua Lipa, Anastasia, John Newman, Bebe Rexha and Rita Ora kanë përformuar në sheshet e Tiranës, duke dhuruar spektakël. 

Nëse doni të postoni eventet tuaja, regjistrohuni në këtë link

“LET’S BE HAPPY”

11.07.2019
Art Turbina

Innovation Nest Festival 2019

24.10.2019 - 25.10.2019
Art Turbina

Xhelatët -shfaqje teatrale në ArTurbina

17.10.2019 - 20.10.2019
Art Turbina

Baleti "Zhizel" ne ArTurbina

14.11.2019 - 15.11.2019
Art Turbina

Libri i Paqes - shfaqje për fëmijë

24.11.2019 - 01.12.2019
Art Turbina

Biletë për në Polin e Veriut

06.01.2020 - 19.01.2020
Art Turbina

Eja këndo me ne

13.12.2019
Art Turbina

Sot në Mbrëmje-Lola Blau

14.12.2019 - 15.12.2019
Art Turbina

Epsh dhe lakmi

19.12.2019 - 29.12.2019
Art Turbina

Kopshti me dallëndyshe

20.02.2020 - 23.02.2020
Art Turbina

MUZIKALI - ANNIE

24.12.2019 - 27.12.2019
Art Turbina

Apostoli dhe miqtë

28.12.2019
Art Turbina

Revizori – Një komedi satirike

09.01.2020 - 12.01.2020
Art Turbina

Galaksia

13.02.2020 - 20.02.2020
Art Turbina

Vdis duke qeshur-komedi ne Teatrin Kombetar

03.11.2021 - 07.11.2021
Art Turbina

Pervjetori i ditelindjes-shfaqje ne ArTurbina

27.05.2022 - 29.05.2022
Art Turbina

Ivanov-Shfaqje nga Anton Çehov nga Teatri Kombetar

01.10.2022 - 31.10.2022
Art Turbina

Zhurma e Kohes, Teatri Metropol

08.12.2022 - 18.12.2022
Art Turbina

ARTURO UI

10.05.2023
Art Turbina

Nuk ka evente per kete kategori.

Hiqi filtrat

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies