Evente

Tirana është kthyer në një qendër të njohur për evente të mëdha duke tërhequr mjaft artistë të huaj. Është një qytet me një rini energjike.  Këngëtarë të famshëm si Dua Lipa, Anastasia, John Newman, Bebe Rexha and Rita Ora kanë përformuar në sheshet e Tiranës, duke dhuruar spektakël. 

Nëse doni të postoni eventet tuaja, regjistrohuni në këtë link

Shfaqja teatrale - Këngëtarja tullace

28.12.2019 - 29.12.2019
Teatri Kombetar

Gruaja e thyer

24.03.2023 - 27.03.2023
Teatri Kombetar

Don't cry for me Argentina

10.06.2023
Teatri Kombetar

Aida

23.06.2023 - 27.06.2023
Teatri Kombetar

Elias

09.09.2023
Teatri Kombetar

Nuk ka evente per kete kategori.

Hiqi filtrat

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies