Evente

Tirana është kthyer në një qendër të njohur për evente të mëdha duke tërhequr mjaft artistë të huaj. Është një qytet me një rini energjike.  Këngëtarë të famshëm si Dua Lipa, Anastasia, John Newman, Bebe Rexha and Rita Ora kanë përformuar në sheshet e Tiranës, duke dhuruar spektakël. 

Nëse doni të postoni eventet tuaja, regjistrohuni në këtë link

MURI-ekspozite grup te Galeria e Artit Tirane

17.12.2021 - 21.12.2021
Rruga Kavajës

Ekspozitë fotografike “Udhëtim në Japoni”

10.02.2022 - 22.02.2022
Rruga Kavajës

Ne artet figurative

21.12.2020
Rruga Kavajës

Pushteti i ndjenjave

22.10.2020 - 04.11.2020
Rruga Kavajës

Nuk ka evente per kete kategori.

Hiqi filtrat

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies