Evente

Tirana është kthyer në një qendër të njohur për evente të mëdha duke tërhequr mjaft artistë të huaj. Është një qytet me një rini energjike.  Këngëtarë të famshëm si Dua Lipa, Anastasia, John Newman, Bebe Rexha and Rita Ora kanë përformuar në sheshet e Tiranës, duke dhuruar spektakël. 

Nëse doni të postoni eventet tuaja, regjistrohuni në këtë link

Vespa Parade te Pazari i Ri

23.09.2017
Pazari i Ri

Finalja e madhe e Youth Trail

16.09.2017
Pazari i Ri

Inagurimi i Mediterranean Home

14.10.2017
Pazari i Ri

Festivali i Filmit mbi Mjedisin në Shqipëri

24.10.2017 - 28.10.2017
Pazari i Ri

Festojmë me Artizanët tek Pazari i Ri

14.12.2017 - 15.12.2017
Pazari i Ri

Shen Valentini te Pazari Ri

14.02.2018
Pazari i Ri

Dita Kombëtare e Vajit të Ullirit

11.05.2018
Pazari i Ri

'Shfaqem 2' tek Pazari i Ri

18.05.2018
Pazari i Ri

Panairi 'Ditët dibrane e matjane' në Tiranë

08.06.2018 - 09.06.2018
Pazari i Ri

Artizanati Shqiptar në Pazarin e Ri

22.06.2018 - 21.07.2018
Pazari i Ri

Muzikë Live tek Season Restorant

25.10.2018
Pazari i Ri

Festivali i Filmit dhe Muzikës në Tiranë

13.09.2018 - 20.09.2018
Pazari i Ri

Gatuajmë në Pazarin e Ri

13.10.2018
Pazari i Ri

Gatuajmë në Pazar

10.11.2018
Pazari i Ri

Pazari i dhuratave artizanale te Pazari i Ri

18.11.2018 - 06.01.2019
Pazari i Ri

Artizanët kreativ në Pazar

01.06.2019 - 02.06.2019
Pazari i Ri

VegFest Albania

08.06.2019
Pazari i Ri

Albania Guitar Festival

24.06.2019
Pazari i Ri

Kinemaja Verore

24.07.2019 - 29.07.2019
Pazari i Ri

Kinemaja Verore

07.08.2019 - 29.08.2019
Pazari i Ri

DisneyLand Show - Pazari i Ri

29.12.2019
Pazari i Ri

Luajme ne pazar

09.06.2023
Pazari i Ri

LUAJMË NË PAZAR

14.06.2023
Pazari i Ri

Muzikantët e Bremenit

07.11.2020
Pazari i Ri

Pazari i Ri në dy kohë

19.10.2020
Pazari i Ri

Nuk ka evente per kete kategori.

Hiqi filtrat

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies