Evente

Tirana është kthyer në një qendër të njohur për evente të mëdha duke tërhequr mjaft artistë të huaj. Është një qytet me një rini energjike.  Këngëtarë të famshëm si Dua Lipa, Anastasia, John Newman, Bebe Rexha and Rita Ora kanë përformuar në sheshet e Tiranës, duke dhuruar spektakël. 

Nëse doni të postoni eventet tuaja, regjistrohuni në këtë link

Duke pritur Babagjyshin, koncert për fëmijë

17.12.2016 - 31.12.2016
Parku i Liqenit

Cross Country Marathon, Shtegu 2017

15.01.2017
Parku i Liqenit

CrossFit në Parkun e Madh të Tiranës

26.11.2017
Parku i Liqenit

JOGA NË PARK

21.04.2017
Parku i Liqenit

1 TULLUMBACE 1 PERQAFIM

22.04.2017
Parku i Liqenit

Nga Tirana në Prizren

19.05.2017
Parku i Liqenit

Shend e Verë

01.06.2017
Parku i Liqenit

FirstWave Festival

02.06.2017 - 04.06.2017
Parku i Liqenit

Magjia e Cirkut në Parkun e Liqenit

15.10.2018 - 15.10.2019
Parku i Liqenit

1-sh me Natyrën - Kamp Veror në Park

17.07.2017 - 28.07.2017
Parku i Liqenit

Nata e Gjelbër në Park

26.08.2017 - 27.08.2017
Parku i Liqenit

Kick box në park

04.10.2017
Parku i Liqenit

Golf në Park

13.10.2017
Parku i Liqenit

Erdhën mackat në Kopshtin Zoologjik

22.10.2017
Parku i Liqenit

Party in Pink tek Liqeni Artifical

27.10.2017
Parku i Liqenit

Halloween tek Kopshti Zoologjik

31.10.2017
Parku i Liqenit

Orët e Gjelbërta në Park

06.11.2017 - 10.11.2017
Parku i Liqenit

Qitje me hark në Parkun e Madh

17.11.2017
Parku i Liqenit

Tirana dashuron, 14 Shkurt

14.02.2018
Parku i Liqenit

Dita e Verës 2018

14.03.2018
Parku i Liqenit

Një trëndafil për çdo buzëqeshje

03.03.2018
Parku i Liqenit

Dita Boterore e Biodiversitetit

22.05.2018
Parku i Liqenit

Përurimi i Amfiteatrit të Tiranës

30.05.2018
Parku i Liqenit

Festojmë 1 Qershorin

01.06.2018
Parku i Liqenit

Koncert Gala tek Amfiteatri i Liqenit

11.06.2018
Parku i Liqenit

Koncert Festiv tek Amfiteatri i Tiranës

20.06.2018
Parku i Liqenit

Joga në Park

21.06.2018
Parku i Liqenit

Ekspozitë dokumentare: Ish Sigurimi në Konispol

19.06.2018 - 22.06.2018
Parku i Liqenit

Koncerti ' Zërat e Bardhë'

21.06.2018
Parku i Liqenit

Balet Sprint - The Greatest Showman

03.07.2018
Parku i Liqenit

Kampi Veror 'Sport Fest'

05.07.2018 - 14.07.2018
Parku i Liqenit

Koncert për fëmijë 'Magjia e Baletit'

22.06.2018
Parku i Liqenit

Yoga Fest 2018

22.06.2018 - 23.06.2018
Parku i Liqenit

Ayo, koncert në Tiranë

28.06.2018
Parku i Liqenit

Botërori i Solidaritetit

24.06.2018
Parku i Liqenit

Kangoo në Parkun e Tiranës

05.07.2018
Parku i Liqenit

Konferenca 'World Youth Skills'

16.07.2018
Parku i Liqenit

Love Music Park

13.08.2018 - 14.08.2018
Parku i Liqenit

Festivali i Balonave në Tiranë

01.09.2018 - 02.09.2018
Parku i Liqenit

Vrapo me shpresë

27.10.2018
Parku i Liqenit

Java e Evropës 2019

07.05.2019
Parku i Liqenit

Këngët e Liqenit

31.05.2019
Parku i Liqenit

Armaldo Kllogjeri në Amfiteatër

30.05.2019
Parku i Liqenit

Harku i Triumfit të Qerimajve

22.05.2019
Parku i Liqenit

Saz'iso në Amfiteatrin e Tiranës

25.05.2019
Parku i Liqenit

Efi Gjika në Amfiteatër

01.06.2019
Parku i Liqenit

HATHA YOGA- Fushat e Liqenit Artificial

21.06.2019
Parku i Liqenit

Party në Liqen

20.07.2019
Parku i Liqenit

DokuFest në Tiranë

26.07.2019
Parku i Liqenit

Kampi Veror 2019

16.07.2019 - 15.08.2019
Parku i Liqenit

Fundjavë në Park

06.09.2019 - 08.09.2019
Parku i Liqenit

Koncert i Bandës së Qytetit

26.01.2020
Parku i Liqenit

Mësojmë dhe Luajmë Sëbashku

26.01.2020
Parku i Liqenit

Vrapo Kundër Korrupsionit

08.02.2020
Parku i Liqenit

Festa e Gruas, marshojmë së bashku

08.03.2020
Parku i Liqenit

Miss Julie- Teater

29.02.2020 - 22.03.2020
Parku i Liqenit

Kangoo në Park!

06.03.2020
Parku i Liqenit

Kamp Veror 2020

04.08.2020 - 31.08.2020
Parku i Liqenit

Kinema Verore ne Tirane

01.08.2021 - 31.08.2021
Parku i Liqenit

Mish-Mish Tirana Festival

10.09.2021 - 11.09.2021
Parku i Liqenit

Art Crafts

30.07.2022 - 31.07.2022
Parku i Liqenit

Kampionati i Futbollit Frankofon

15.03.2023
Parku i Liqenit

Festivali FoodLand Fest

16.03.2023 - 18.03.2023
Parku i Liqenit

MARATONË NDËRGJEGJËSUESE

26.03.2023
Parku i Liqenit

Festivali i Qershorit

03.06.2023
Parku i Liqenit

Tirane TRIATHLON

11.06.2023
Parku i Liqenit

Dita Ndërkombëtare e Jogës

17.06.2023
Parku i Liqenit

Obstacle Race, 5 km Run

25.06.2023
Parku i Liqenit

Shëtitje me varkë në liqen

01.07.2023
Parku i Liqenit

Tirana Photo Festival 2023

09.09.2023 - 17.08.2023
Parku i Liqenit

La Pazza Gioia

30.08.2023
Parku i Liqenit

Mësojmë Prej Natyrës

06.11.2020
Parku i Liqenit

Beethoven ne Amfiteater

18.10.2020
Parku i Liqenit

Nuk ka evente per kete kategori.

Hiqi filtrat

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies