Restorant Habitat

Ushqimi eshte pjese shume e rendesishme ne jeten tone. Prandaj ne ju sugjerojme me te miren kur flasim per restorante me gatim te mire dhe servis te shkelqyer. Pikerisht ne Habitat Hotel ndodhet Habitat Restorant me nje menu ta larmishme, te specializuar ne kuzhinen italiane dhe ushqimet e tyre detare. Nese nuk na besoni neve besojini reviews nga persona nga e gjithe bota qe e ende e kujtojne si nje nga restorantet me te mira ne Tirane. Ambiente elegant, ushqim i jashtezakondshem, staff mireprites, i ka te gjitha. Nese jeni vegjetariane dhe keni ndonje merak per ushqimin Habitat restorant e ka te mbuluar dhe ate pjese, sepse menuja e tyre sherben edhe shume ushqime te bazuar ne kuzhine vegjetariane.
Nese kaloni neper Tirane dhe doni te kaloni nje vakt te kendshem jepini vetes suaj nje chance per te provuar Habitat Restorant, na besoni, nuk dote pendoheni !

Tel: 069 605 5050

Website: Habitat Hotel Tirana

E-mail: info@habitathotel.al 

Instagram: habitat_restaurant

Adresa: Rr. Kavajes, Kompleksi Delijorgji

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies