Amo Sushi

  • Restorant sushi Tirane, Sushi tirane, restorant aziatik tirane
  • Restorant sushi Tirane, Sushi tirane, restorant aziatik tirane
  • Restorant sushi Tirane, Sushi tirane, restorant aziatik tirane
  • Restorant sushi Tirane, Sushi tirane, restorant aziatik tirane
  • Restorant sushi Tirane, Sushi tirane, restorant aziatik tirane
  • Restorant sushi Tirane, Sushi tirane, restorant aziatik tirane
  • Restorant sushi Tirane, Sushi tirane, restorant aziatik tirane

Amo Sushi restoranti më i ri Aziatik në kryeqytet me formulën “All you can eat”.

Për ju qe nuk e dini çfarë është kjo formulë, po e shpjegojmë shumë thjeshtë: porosit të gjithë pjatat të cilat dëshiron të provosh, porosit sa të dëshirosh, shijo shijen e sushit të vërtetë, pa limit.

Në Amo Sushi do të zbuloni shijen unike të Sol Levante, në një mix aromash dhe sensacionesh të cilat do të përfshijnë plotësisht dhe totalisht.

Dritat dhe atmosfera intime e restorantit do të bëjnë ta harrosh botën e jashtme: me t’u ulur do të katapultohesh në një dimension paralel. Një dimension i përbërë nga sashimi, maki, tekami dhe uramaki. Një dimension me ngjyrat e Orientit.

Vendodhja strategjike te Kullat Binjake e bën më të lehtë për ta gjetur këtë vend fantastik.

Stafi është shumë miqësor dhe të gatshëm për t’ju ndihmuar se çfarë të zgjidhni

Zbulo shijen e vërtetë të Azisë në të gjitha dimensionet e saj.

Vendodhja: Kullat Binjake, Bulevardi "Deshmoret e Kombit"

Rezervime: 0697088688

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies