Gambero Gourmet Tirana

  • Gambero Gourmet Restaurant Tirana, Gambero Gourmet Tirana, Restorantet me te mira ne Tirane, restorante Tirane, Tirane restorante, restorante me kuzhine Italiane ne Tirane Shqiperi, restorantet shqiptare
  • Gambero Gourmet Restaurant Tirana, Gambero Gourmet Tirana, Restorantet me te mira ne Tirane, restorante Tirane, Tirane restorante, restorante me kuzhine Italiane ne Tirane Shqiperi, restorantet shqiptare
  • Gambero Gourmet Restaurant Tirana, Gambero Gourmet Tirana, Restorantet me te mira ne Tirane, restorante Tirane, Tirane restorante, restorante me kuzhine Italiane ne Tirane Shqiperi, restorantet shqiptare
  • Gambero Gourmet Restaurant Tirana, Gambero Gourmet Tirana, Restorantet me te mira ne Tirane, restorante Tirane, Tirane restorante, restorante me kuzhine Italiane ne Tirane Shqiperi, restorantet shqiptare
  • Gambero Gourmet Restaurant Tirana, Gambero Gourmet Tirana, Restorantet me te mira ne Tirane, restorante Tirane, Tirane restorante, restorante me kuzhine Italiane ne Tirane Shqiperi, restorantet shqiptare

Nëse ju pëlqen të frekuentoni restorante me kuzhinë fine dhe dëshironi të provoni eksperienca të reja, atëhere shkoni në Gambero Gourmet, vendi i duhur ku do të përjetoni shije dhe shërbim të pakrahasueshëm.

Cilësia e parë e produkteve, kuzhinë me teknologjinë më të fundit, dëshira e shefave të kuzhinës për t'ju sjellë më të mirë por jo vetëm, çmimet shumë të arsyeshme dhe ekonomike të shoqëruara me mbi 140 marka verërash të ndryshme përbëjnë luksin e vërtetë në “Gambero Gourmet”.

Gambero Gourmet & Restaurant ndodhet në zonën me ajrin më të pastër të Tiranës, në liqenin artificial i cili i ofron publikut shqiptar një ambient të përsosur dhe me detaje fantastike.

Detajet, rregullat dhe kujdesi i veçantë për klientin janë norma të padiskutueshme. Vendi i duhur për të shijuar një vakt të gatuar me passion dhe të shoqëruar me një nga verërat më të mira dhe të njohura Italiane.

Nëse jeni duke kërkuar pak privatësi, Gambero ju ofron ambientin prive më hapësirë të bollshme dhe arredim të këndshëm. Përveç kënaqësisë së shërbimit që do të merrni në këtë vend, edhe makina juaj ka një parkim luksoz me standard të larta.  

TAGS:

Adresa: Liqeni i Thate, Tirana, Albania 1001

Web: Gambero Gourmet

E-mail: info@gamberogourmet.com 

Facebook: GourmetGambero

Instagram: gamberogourmet

 

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies