Restorant Ballkoni i Dajtit

  • Restaurant Ballkoni i Dajtit Tirane
  • Ballkon i Dajtit ne Tirane
  • Ballkoni i Dajtit Tirane Shqiperi
  • Restaurant Ballkoni i Dajtit Tirana

Ushqim i shijshëm me pamje mahnitëse, kështu mund t’a përshkruajmë Ballkonin e Dajtit, i cili gjendet në Malin e Dajtit, ku ju mund të shkoni nëpëmjetë teleferikut “ Dajti Ekspres”. Restoranti është mjaft i këndshëm dhe i rehatshëm me hapësira të bollshme, nga ku të ofrohet një pamje e mahnitëse, ku Tiranën e ke si në pëllëmbë të dorës.

Këtu ofrojnë gatime tradicionale dhe mesdhetare me një shërbim të shkëlqyer. Restoranti është elegant, modern, i rehatshëm, argëtues dhe sigurisht shumë i ngrohtë dhe mikpritës për klientët. Nëse vizitoni Tiranën, mos humbsni rastin të shkoni te Ballkoni i Dajtit!

TAGS: restauranti Ballkoni i Dajtit ne Tirane, Ballkoni i dajtit restorant ne Tirane, Restorante ne Tirane, Tirana Restaurant, restorante në Tiranë, ushqim në Tiranë, vende për të ngrënë në Tiranë, , restorante në jashte Tiranës, restorantet më të mira në Tiranë, restorante në rrethinat e Tiranës, restorantet e reja në Tiranë, çfarë të hani në restorantet në Tiranë, restorant bar në Tiranë, Gatime Tradicionale ne Tirane

Adresa

Stacioni i Teleferikut te "Fresku" ne Dajt 

Hapur

Cdo dite: 09:00am-10:00pm

Web

Email

marketing@dajtiekspres.com

Tel: +355 67 40 11 021

Cel

+355 (0) 67 40 11 021

Orari:

E Hënë - E Dielë 09:00am-10:00pm

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies