Yogurteri Tirana

  • Yogurteri Tirana
  • Yogurteri Tirana Shqiperi
  • Yogurteri Tirana, Pasticeri ne Tirane
  • Pasticeri ne Tirane, Yogurteri Tirana

Yougerteri Tirana është një nga ato vendet ku e ke të vështirë të vendosësh për të porositur ose sa shumë ëmbëlsira të porositësh sepse është kaq joshës. Pasi futeni brenda do të bien në sy banëkët e mbushur me shumë lloje ëmbëlsirash, të cilat të ftojnë t’i rrëmbësh menjëherë. Ambienti është shumë elegant, muret janë të dekoruara me ngjyrë rozë kuarc dhe të kombinuara me disa divan të stilit Viktorian, ndërsa ambienti jashtë është ka disa tavolina të bardha të vogla dhe karrige të bardha. Këtu do të gjeni mbase kosin e ngrirë më të mirë me të gjitha shijet që mund të kërkoni dhe me çmime të arsyeshme. Këtu shërbejnë kos të ngrirë, akullore dhe ëmbbëlsira të tjera të shërbyera në disa gota të bukura dhe pjata të dekoruar me kokrriza ëmbëlsirash dhe me kremëra.

TAGS: Yogurteri Tirana, Yogurteri ne Tirane, Pasticeri Yogurteri ne Tirane, Pasticeri ne Tirane, Embelsira ne Tirane, Ëmbëlsirat në Tiranë, Ëmbëlsirat në Tiranë, Bakeritë më të mira në Tiranë, Pasta në Tiranë, Pastiçeri në Tiranë, Kuzhina Shqiptare, Yogurteri Tiranë, Yogurteri në Tiranë, Patisserie Francaise në Tiranë, Bare dhe restorante ne Tirane

Adresa

Rr. Ibrahim Rugova, Tirana, Albania

Email

contact@visit-tirana.com

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies