Kafe

Aroma e kafesë mund t'ju zgjojë edhe para se kafeina të depërtojë në trupin tuaj. Në çdo shesh të Tiranës, ju mund të gjeni kafenetë më të mirat që keni provuar. Asnjë shqiptar nuk e nis punën e tij pa një kafe të fortë.

Sophie Cafe “Kafe e shijshme, me shije italiane”. Sophie Cafe është një dyqan kafeje ku mund të gjeni pije të ndryshme të ngrohta dhe të ftohta, të gjitha llojet e kafeve dhe kek të shijshëm. Thjesht duhet të gjeni vendin ku të uleni ...

Më tepër

Mon Cheri “E bërë për t’u shijuar”. Vetë fjala Mon Cheri në frengjisht, transmeton pozitivitet, dashuri, harmoni dhe këto vlera kërkon të promovoj te klientët e tij ky dyqan kafeje. Çdo kush do të gjej një atmosferë ...

Më tepër

 

Editor's choice

 

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies