Alcora Bar ne Tirane

  • Alcora Bar ne Tirane
  • Alcora Bar ne Tirane Shqiperi
  • Tirane Shqiperi Alcora Bar

Bar elegant me muzikë të mirë.

Alcora Bar, është një bar elegant në tarracë, i rrethuar nga pemë dhe muzikë të mirë në sfond. Këtu do të provni koktejlet më të mira në qytet të shoqëruara me snacks. Ju vendosni nëse doni të qëndroni në barin brenda apo jashtë në tarracë. Ambienti i Alcorës është i ndërthurur midis elegantes dhe modernes, por dhe mjaft komod. Dekori është modern dhe shumë elegant, por i mbushur me ngrohtësi që ju bën të ndiheni menjëherë të mirëpritur.

TAGS: Bar Alcora ne Tirane, Alcora ne Tirane, bar Alcora ne Tirane Shqiperi, Bare ne Tirane, Tirana Bare, Bare dhe Restorante ne Tirane, Bare në Tiranë, Bar në Tiranë, Tiranë Bare, Bar cocktail në Tiranë, Alcora ofron koktej në Tiranë, shuplakë falas në Tiranë, free buffet ne Tiranë, cocktail bare në Tiranë, cocktail më të mira në Tiranë, bar jazz në Tiranë, muzikë elektronike në baret e Tiranës, & verë në Tiranë, chic and trendy bar ne Tirane

Adresa:

Blv “Dëshmorët e Kombit”, Kullat Binjake

Tiranë

Email

contact@visit-tirana.com

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies