The Tea Room Tirana

  • The Tea Room ne Tirane
  • The Tea Room Tirana
  • The Tea Room Tirane Shqiperi
  • The Tea Room ne Tirane Shqiperi

Vendi i duhur për të pirë çaj si një britanik” Tea Room Tirana është një bar i këndshëm ku mund të dalësh me miqtë dhe të pish çaj, kafe ose pije të tjera. Në këtë bar ka një dhomë aneks e cila është e dekoruar si një kafenë britanike e veshur me letra murale me trëndafila rozë të lehtë. Si mund të shijoj më mirë një çaj? Sigurisht, me disa kek të shijshëm shtëpie. Këtu shërbejnë jo vetëm kek dhe cheesecake por edhe biskota dhe reçel të bërë vetë.

Ambienti është i dekoruar bukur me disa tavolina rrethore të vendosura përballë dritareve të stilit francez, këtu mund pish çaj me të gjitha shijet ekzotike, të shoqëruar me një cheesecake me Nutella. Gjithashtu, ky është një vend perfekt për të festuar ditëlindje ose përvjetore.

TAGS: The tea Room Tirana ne Tirane, The Tea Room ne Tirane, bar the Tea Room ne Tirane, Bare ne Tirane, Tirana Bare, Bare dhe Restorante ne Tirane, Bar Tiranë, The tea Room Tirana ofron caj në Tiranë, bar caji britanik ne Tirane, kokteje më të mira në Tiranë, bar jazz në Tiranë, pini çaj në Tiranë, kafe britanike në Tiranë

Adresa:

BLV Gjergj Fishta, perballe Kinema “Agimi”

Hapur

08:00 am-10:00pm

 

Email

contact@visit-tirana.com