Bare ne Tirane

Baret dhe kafenetë e Tiranës kanë fituar shumë shpejt një reputacion të mirë, si ndër më të mirët në Europën Lindore. Nga kafenetë e cilësisë së parë te birrat e shkëlqyera lokale, çdo turist edhe nga ata më kërkuesit do të kënaqen dhe do ta shijojnë.

Një muze ku mund të pini dhe një kafe. Kjo është e para bar kafe e mobiluar me objekte muzeale, të kohës së komunizmit. Bari shfaq një seri sendesh artizanale të kohës së regjimit diktatorial, që gjithsesi është pjesë e trashëgimisë ...

Më tepër

 

Editor's choice

 

gif_img

 

Ne përdorim cookies për një numër arsyesh, të tilla si mbajtja e besueshme dhe e sigurt e Visit Tirana, personalizimi i përmbajtjes dhe reklamave, ofrimi i veçorive të mediave sociale dhe analizimi i përdorimit të faqeve tona.

Prano Cookies