Gazeta nr. 41, Gusht 2020
Visit Tirana është portali turistik i kryeqytetit, një iniciativë private që promovon Tiranën dhe bizneset turistike. Jemi faqja më e vizituar për turizmin në Tiranë. Bizneset e Tiranës janë të ftuar të bëhen pjesë e platformës për më shumë vizibilitet në audiencë të huaj.
Për listim biznesi, listim eventesh, reklama dhe sponsorizime na kontaktoni tek contact@visit-tirana.com. 
Kujdesuni për shëndetin! Ruani distancimin fizik, mbani maskë!

Gushti është muaji i fundit i verës dhe i pushimeve. Për shkak të COVID19, qytetarët nuk kanë mundur të bëjnë pushime të gjata, por vazhdojnë të udhëtojnë kryesisht në fundjavë. Gjatë këtij muaji ne ju sugjerojmë të ruani shëndetin, dhe të rrini sa më shumë në natyrë dhe në mjedise të hapura. Shih më shumë

Apliko për  Tirana Photo Festival 2020! (#TFF2020).
Çmime të mëdha, ekspozita, kurse fotografie. Eventi më i madh i fotografisë në Tiranë

Njih atraksionet jashtë Tiranës

Nëse udhëtoni jashtë Tirane, ju do të mahniteni nga variacionet e peisazhit rural. Në ndryshim nga qyteti modern dhe i gjallë i Tiranës, fshatrat dhe rrethinat janë vërtet të gjelbëruara dhe të qeta. Jeta këtu lëviz ngadalë si në kohët e vjetra. Merrni pak ajër të pastër në një atmosferë relaksuese jashtë Tiranës. Më shumë

Vizito Muzeumet e Tiranës

Muzeumet janë të hapura dhe gjatë pandemisë dhe janë një mundësi e artë për t'u njohur me shqiptarët dhe historinë e tyre. Muzeumet më të veçanta gjenden në Tiranë: Një muze kombëtar me fasadë të realizmit socialist, një bunker i përdorur si streha e fundit e regjimit komunist, një shtëpi famëkeqe spiunazhi etj. Më shumë 

Evente në Gusht 2020

Reklamo binesin tek Visit Tirana platforma e turizmit të kryeqytetit!

Që nga viti 2015, Visit Tirana ofron mundësi të jashtëzakonshme për të ekspozuar bizneset shqiptare të Turizmit për të arritur klientët e mundshëm në të gjithë botën. Publikimet tona online u japin turistëve vendas dhe atyre të huaj informacione per t'i frymëzuar të vizitojnë Tiranën dhe Shqipërinë. Reklamoni biznesin tuaj në të gjitha platformat tona online, shih paketat tona!
Sot më shumë se kurrë biznesi juaj duhe të jetë online. Ne ju ndihmojmë në çdo hap. Na kontaktoni për një këshillim falas:
Web: www.manderina.com E-mail: contact@manderina.com  Cel: +355692078553
Facebook
Twitter
Website
Copyright © 2018 "Visit Tirana & DMO ALBANIA", All rights reserved.
www.visit-tirana.com 
Ky produkt i përket DMO Albania (Destination Management Organisation)
Email: contact@visit-tirana.com
Deshironi te ndryshoni preferencat tuaja per kete email?
mund te perditesoni ketu ose te c'rregjistroheni nga kjo liste.


This email was sent to *|EMAIL|*
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
*|LIST:ADDRESSLINE|*

*|REWARDS|*