Gazeta mujore e Tiranës, Nr. 22

Art, kulturë, muzikë, argëtim, aventurë e plot supriza, për ata që e duan këtë qytet 

Festat magjike të fundvitit në Tiranë

Çfarë të bësh në Dhjetor në Tiranë
Admironi dritat, argëtohuni, bëni bamirësi
Dhuratë për Krishtlindje
Blini Albumin me fotot e Tiranës
Restorantet ku mund të festoni
Paketat e ofruara për festimet tuaja
10 fotot më të bukura të rrethinave të Tiranës

Tirana në ditë me shi
Çfarë të bësh dhe ku të shkosh

Tradita e vitit të Ri në Shqipëri
Gjeli i detit, bakllavaja, tradita jonë
Postoni fotot në konkurset tona
Mbyllet një konkurs, hapet tjetri
Mos humbni eventet në Tiranë
Koncerte, aktivitete bamirëse etj
Tirana, kandidate për kryeqytetin Europian të Kulturës 2024
El Pais: Tirana, një nga 5 arsyet pse duhet vizituar Shqipëria
Atmosfera e 28-29 Nëntorit
Si u festuan festat kombëtare në Tiranë
Eventet në Dhjetor
  • Dhuro një xhup, ngroh një shpirt 6 dhjetor
  • Tregu Artizanal I Krishtlindjeve 8 dhjetor
  • Copëza arti nga njerëz të bukur 9 dhjetor
  • “Unë jam aktiv” 10 dhjetor
  • Unë kam gjithnjë një shami në xhepin tim 12 dhjetor
  • Nata e Krishtlindjeve 25 Dhjetor
  • Gatuaj një pjatë më shumë për Krishtlindje
  • Koncerti i Vitit të Ri, 31 Dhjetor         Me shume
Partnerët tanë
Copyright © 2018 "Visit Tirana & DMO ALBANIA", All rights reserved.
www.visit-tirana.com
Ky produkt i përket DMO Albania (Destination Management Organisation)
Email: contact@visit-tirana.com
Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list.