Gazeta mujore e Tiranës Nr. 30
Art, kulturë, muzikë, argëtim, aventurë e plot supriza, për ata që e duan këtë qytet 

FESTIVALI ME I MADH I FOTOGRAFISE PO AFRON....

Nese doni të jeni pjesë si sponsor i Tirana Photo Festival, informohuni këtu
Më shumë
Çfarë të bësh në Gusht në Tiranë
Mbrëmjet e gjata buzë liqenit, koncertet te Amfiteatri i Liqenit, Kinema Verore, shëtitjet nëpër Tiranë, jeta e natës janë disa nga gjërat që mund të bësh në Gusht në Tiranë.
Më shumë
Katërfishohen hyrjet për turizëm shëndetësor në Shqipëri
Sipas shifrave më të fundit të INSTAT, për 6-mujorin e parë të vitit, numri i hyrjeve të shtetasve në Shqipëri për të marrë një trajtim shëndetësor është katërfishuar. 
Më shumë
Super koncert në Tiranë me rastin e 15-vjetorit të Digitalb

15-vjetori i Digitalb solli 3 ditë fest në sheshin Skënderbej, që prej 13 Korrikut me muzen e iluzioneve dhe aktivitete për fëmijë, me përmbylljen e koncertit të madh në 15 Korrik.  
Më shumë
Shëtitje me biçikletë në Liqenin e Tiranës
Një shëtitje me biçikletë rreth e rrotull Liqenit të Tiranës është ajo që ju duhet për t’u larguar zhurmave të kryeqytetit dhe pas një jave të lodhshme pune. 
Më shumë

Festa e Fërgesës organizohet për herë të dytë

Festa e Fërgesës rikthehet për vitin e dytë radhazi, kësaj here në mjediset e Kalasë së Tiranës. Festa dedikuar gatimit tradicional të Tiranës mblodhi disa nga restorantet më të mira tradicionale të Tiranës. 
Më shumë

Blogeri i Spanjoll i udhëtimeve shkruan për vizitën e tij në Tiranë

Bloggeri Spanjoll i udhëtimeve 'Rodolfo Contreras' pasi ka vizituar Tiranën shkruan në sajtin e tij mbi eksperiencën dhe çfarë i bëri më shumë përshtypje në kryeqytetin shqiptar. 
Më shumë
Për të lexuar gjithë lajmet e tjera rreth gjithë eventeve dhe ngjarjeve që ndodhën në Korrik në Tiranë, kliko këtu.

Eventet e muajit Gusht

  • 5 Gusht- Sophia Loren in La contessa di Hong Kon (film te Reja)
  • 8-11 Gusht- Balkan Snooker Open 2019
  • 23 Korrik- 10 Gusht: "Leonardo – Opera Omnia" ekspozitë te Muzeu Historik Kombëtar
  • 18 Korrik-31 Gusht: Ekspozitë “Duke pikturuar filmin” te COD Center
  • 14 Korrik -14 Gusht: Kamp Veror te Parku i Madh
  • 12 Gusht- Claudia Cardinale in C'era una volta il West (film te Reja)
  • 19 Gusht- Gina Lollobrigida in Torna a settembre (film te Reja)
  • 26 Gusht-Claudia Cardinale in Il gattopardo (film te Reja)
Shih gjithë eventet
20% ulje, vetëm 1200L. Albumi "Tirana2018", dhuratë ideale në çdo kohë
Partnerët tanë
Turizmi nuk bëhet vetëm, por së bashku mund ta bëjmë Tiranën qendër të turizmit rajonal. Për bashkëpunime, reklama, sponsorizime të eventeve tona, na shkruani: contact@visit-tirana.com
Copyright © 2018 "Visit Tirana & DMO ALBANIA", All rights reserved.
www.visit-tirana.com 
Ky produkt i përket DMO Albania (Destination Management Organisation)
Email: contact@visit-tirana.com
Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list.