Visit Tirana është portali turistik i kryeqytetit, porta hyrëse për çdo turist. Jemi faqja më e vizituar për turizmin në Tiranë. Bizneset e Tiranës janë të ftuar të bëhen pjesë e platformës për më shumë vizibilitet në audiencë të huaj. Për listim biznesi, listim eventesh, reklama dhe sponsorizime na kontaktoni tek: contact@visit-tirana.com

Tirana në gusht është e barabartë me ditët e nxehta + pushime. Kështu që këtë herë njerëzit vendosin të bëjnë një pushim dhe të shijojnë verën e tyre. Kjo nuk do të thotë domosdoshmërisht të dilni jashtë Tiranës. Në fakt shumë vendosin të qëndrojnë në afërsi dhe të zgjedhin një mënyrë më komode dhe më të lirë për të kaluar vapën e verës. Më shumë: 

Restorantet më të mira në Tiranë 2023

Tirana është plot me turistë, dhe përvec atraksioneve turistike që ata vizitojnë, padiskutim duan të dine se ku të drekojnë, ku të freskohen dhe ku të shijojnë traditën dhe mikpritjen shqiptare. Ja disa nga restorantet që sugjerojmë  në artikullin të kësaj vere. Më shumë

Evente të tjera në Gusht 

Vizitoni ekspozitën e artistit Edi Hila në COD, deri më 10 gusht. Shiko më shumë.

Sugjerimet tona

Habitat Hotel

Nëse po kërkoni të akomodoheni në një vend të rehatshëm por edhe modern që është afër qendrës së Tiranës, Hotel Habitat ofron dhoma të rehatshme, suita, teke, apo familjare...Më shumë

Marriott Hotel

I projektuar me hijeshi në qendër të qytetit të Tiranës me një vendndodhje unike me pamje nga kompleksi shumë funksional i Arenës Kombëtare dhe një zonë tregtare kozmopolite, Tirana Marriott Hotel...Më shumë

TFF 2023/  Thirrje për Aplikime, Edicioni 6

KONKURS NE MEDIAT SOCIALE
Postoni fotot tuaja në Instagram me hashtagun #TiranaSummer2023

Reklamo biznesin tek Visit Tirana! Shiko paketat!

Facebook
Twitter
Website
Copyright © 2018 "Visit Tirana & DMO ALBANIA", All rights reserved.
www.visit-tirana.com 
Ky produkt i përket DMO Albania (Destination Management Organisation)
Email: contact@visit-tirana.com
Deshironi te ndryshoni preferencat tuaja per kete email?
mund te perditesoni ketu ose te c'rregjistroheni nga kjo liste.