Visit Tirana është portali turistik i kryeqytetit, porta hyrëse për çdo turist. Jemi faqja më e vizituar për turizmin në Tiranë. Bizneset e Tiranës janë të ftuar të bëhen pjesë e platformës për më shumë vizibilitet në audiencë të huaj. Për listim biznesi, listim eventesh, reklama dhe sponsorizime na kontaktoni tek: contact@visit-tirana.com

Korriku si muaj më i nxehtë i vitit e boshatis mjaftueshëm Tiranën edhe pse pasditet janë goxha të gjalla. për shkak të eventeve të shumta që organizohen në hapësira publike. Por njerëzit janë në kërkim të arratisjes ndaj vapës gjatë ditës, dhe ne kemi sugjerimet e duhura per ju.. Me shume

Ricky Martin koncert më 20 korrik

Ikona e muzikës latine do të vijë në Shqipëri, më shpejt se sa mund ta kishit imagjinuar. Më 20 korrik, Ricky Martin do të performojë në sheshin "Skënderbej". Ylli i muzikës botërore, në kuadër të turit të tij "RICKY MARTIN SYMPHONIC", ka vendosur të bëjë një ndalesë të vogël edhe në Shqipëri...  Me shume

Evente të tjera në Korrik

Korriku është festa e shumë ngjarjeve kulturore të quajtura javë kulturore ndërkombëtare. Vende të ndryshme do të sjellin në Shqipëri aktivitete për të gjithë, ku do të përjetoni në ditë dhe vende të ndryshme në Tiranë kuzhinën e tyre, muzikën, traditat, filmat, koncertet etj. Gjatë këtij muaji do të mund të shihni Spanjën nga data 1-7, Malin e Zi nga 10-14, Azerbajxhan nga 17-22 korrik... Me shume

Sugjerimet tona

Pasticeri Reka

Kur është vapë, një akullore te Reka pasticeri, që ka dyqane në disa zona të Tiranës do t'ju freskojë pa masë...Vendi më i ëmbël në Tiranë. Traditë gati shekullore dhe  shije unike. Me shume

Turtles Pizza

Ushqimi i shpejtë është më i preferuari në Tiranë, sidomos për fëmijët që janë adhuruesit e picave. Ne ju sugjerojmë picerinë më të veçantë në Tiranë, Turtles Pizza... Me shume

TFF 2023/  Thirrje për Aplikime, Edicioni 6

KONKURS NE MEDIAT SOCIALE
Postoni fotot tuaja në Instagram me hashtagun #TiranaSummer2023

Reklamo biznesin tek Visit Tirana! Shiko paketat!

Facebook
Twitter
Website
Copyright © 2018 "Visit Tirana & DMO ALBANIA", All rights reserved.
www.visit-tirana.com 
Ky produkt i përket DMO Albania (Destination Management Organisation)
Email: contact@visit-tirana.com
Deshironi te ndryshoni preferencat tuaja per kete email?
mund te perditesoni ketu ose te c'rregjistroheni nga kjo liste.