Gazeta nr. 40, Korrik 2020
Visit Tirana është portali turistik i kryeqytetit, një iniciativë private që promovon Tiranën dhe bizneset turistike. Jemi faqja më e vizituar për turizmin në Tiranë. Bizneset e Tiranës janë të ftuar të bëhen pjesë e platformës për më shumë vizibilitet në audiencë të huaj
Për listim biznesi, listim eventesh, reklama dhe sponsorizime na kontaktoni tek contact@visit-tirana.com. 
Kujdesuni për shëndetin! Ruani distancimin fizik, mbani maskë!

Ditët e nxehta të verës tashmë kanë mbërritur. Korriku nis me temperatura të larta. Njerëzit preferojnë vende të freskëta, jashtë në natyrë, nëpër pishina ose në bregdet, qe është vetëm 30 minuta larg Tiranës. Ja disa ide çfarë të bëni në Korrik në Tiranë. Shih më shumë

Tirana në 48 orë

Tirana është një qytet tërheqës për të kaluar një fundjavë. Gjatë qëndrimit 48 orësh në Tiranë ju mund të eksploroni jo vetëm qytetin, por edhe disa fshatra në periferi të saj. Ne ju sugjerojmë një udhëtim kulturor në qytet dhe pastaj nga mali në det. Më shumë

Bëhu Sponsor i Visit Tirana

Visit Tirana është portali kryesor informativ për turistët që vizitojnë Tiranën. I përditësuar dhe në tre gjuhë, prej 5 vitesh kemi marketuar kryeqytetin shqiptar si një destinacion kulturor, natyror, kulinar, dentar dhe destinacion eventesh. Një punë kaq madhore kërkon mbështetjen e të gjithëve. Bashkë sjellim më shumë turistë dhe mirëqënie për qytetin tonë. Bëhu sponsor, shih paketat tona!

Tur Vaj Ulliri në Tiranë

Shqipëria po njihet për kulinarinë e saj të veçantë, dhe një nga arsyet kryesore që e bëjnë gatimin tonë special, janë produktet tona origjinale. Vaj i ullirit, vera, bimët aromatike që rriten në tokën shqiptare janë unike. Ju ofrojmë një tur vaji ulliri në kodrat e Marikaj.

Fituesit e #tiranaspring2020

#TiranaSpring2020 ishte konkursi i 15-të sezonal i mediave sociale i organizuar nga Visit Tirana. Konkursi u zhvillua nga 1 Marsi 2020 - 31 Maj 2020. Fitues u shpall Adjol Sini i cili fitoi një tur falas në rrethinat e Tiranës. Nëse doni të jeni sponsor i konkursit të radhës #TiranaSummer2020 na kontaktoni te contact@visit-tirana.com Më shumë.

Evente në Korrik 2020

Partnerët tanë
Sot më shumë se kurrë biznesi juaj duhe të jetë online. Ne ju ndihmojmë në çdo hap. Na kontaktoni për një këshillim falas:
Web: www.manderina.com E-mail: contact@manderina.com  Cel: +355692078553
Facebook
Twitter
Website
Copyright © 2018 "Visit Tirana & DMO ALBANIA", All rights reserved.
www.visit-tirana.com 
Ky produkt i përket DMO Albania (Destination Management Organisation)
Email: contact@visit-tirana.com
Deshironi te ndryshoni preferencat tuaja per kete email?
mund te perditesoni ketu ose te c'rregjistroheni nga kjo liste.